http://www.labrador.witryna.info/
Labrador
O HODOWLI
Jesteśmy zgodnie z obowiązującym prawem legalną Hodowlą, która w odpowiedzialny sposób podchodzi do hodowli piesków. Staramy się aby nasza Hodowla była jak najbardziej profesjonalna, spełniała wymogi UE.
Każdy kontakt z klientem jest ważny, nie tylko ten kończący się zakupem. Udzielamy jak najbardziej wyczerpujących informacji. Stale uaktualniamy swoją wiedzę, staramy się w jak najlepszy sposób pomóc, oczywiście w miarę naszych możliwości. , Dla nas współpraca z właścicielem nie kończy się w momencie odbioru szczenięcia Nasz klient musi być zadowolony. Większość Właścicieli naszych pupili wraca do nas wraz ze swoimi znajomymi po szczeniaka dla nich. Mamy klientów również po za granicami kraju: Łotwa, Włochy, Holandia, Dania, Norwegia, Niemcy.
Wiemy, że sprzedawcy często pokazując jednego szczeniaka, co najwyżej dwa do wyboru. Nie pokazują rodziców ani warunków w jakich przebywają! Nie kupuj kota w worku !

Na miejscu w naszej Hodowli można obejrzeć rodziców szczeniaka, obejrzeć hodowlę, warunki, dokumentację.

A także spędzić chwilę z wybranym szczenięciem, zobaczyć jego zachowanie, reakcje.
Zapraszam również całe rodziny z dziećmi, dla których pierwszy kontakt ze szczeniakiem i jego wybór będzie wyjątkową atrakcją

Stawiamy na jakość ! U nas nie zdarza się, aby szczeniaki przyszły na świat przez przypadek. Odpowiednio dobieramy suki stada podstawowego. Hodowla jest pod stałą opieką weterynaryjną. Współpracujemy także z zootechnikiem. Do Hodowli wyszukujemy osobniki z rodowodem, po zdrowych przebadanych rodzicach i przodkach często z osiągnięciami wystawowymi. Inwestycja droga, ale nasze szczeniaki nie pochodzą z krycia blisko spokrewnionego, po przodkach niewiadomego pochodzenia. Są prawidłowej budowy odpowiadającej rasie, a przede wszystkim mają nieskazitelny charakter, którego brakuje szczeniakom po rodzicach bez rodowodu, niewiadomego pochodzenia, być może i kazirodczych kryć.
Osoby, którym zależy na zakupie szczeniaka z udokumentowanym pochodzeniem lub mającym w planie wystawianie swojego pupila na wystawach, pomagamy znaleźć szczeniaka z metryką ze sprawdzonej hodowli, a jednocześnie odpowiadającemu kryteriom przyszłego właściciela
Doradzamy również przy zakupie szczeniaka dla dziecka jak i również osób niepełnosprawnych. Klienci mogą również przyjechać z wykwalifikowaną osobą, która nie tylko oceni rodziców ale i wybierze odpowiedniego szczeniaka dla osoby o danym schorzeniu.
Współpracujemy z Fundacja Dziecięca Fantazja
- ostatnio nieodpłatnie przekazaliśmy szczeniaka Labradora Fundacji dla niepełnosprawnego Grzegorza. Siedemnastoletni Grzegorz z miejscowości Syców w woj. dolnośląskim od urodzenia zmaga się z genetyczną chorobą - wrodzoną łamliwością kości.
Zapraszamy także osoby które poszukują pupila jako psa pracujacego: myślistwo, ratownictwo i inne.
Osoby, które u nas kupują szczeniaka kontaktują się w przyszłości i doradzają przy wyborze karmy, szamponu, sposobie wychowania, itp., a dla nas jest to powód do zadowolenia, że piesek trafił do osób, które naprawdę zapewnią mu odpowiednią opiekę.

LabradorLabrador