http://www.labrador.witryna.info/
LabradorPod koniec października (2008r.)zadzwoniła do naszej Hodowli Pani przedstawiając się, że dzwoni z Fundacja Dziecięca Fantazja z zapytaniem czy podana za szczeniaka Labradora cena w ogłoszeniu podlega negocjacji, ponieważ miałby on być przekazany choremu dziecku. Po krótkiej rozmowie zdecydowaliśmy się, że przekażemy szczeniaka Fundacji dla tego chorego dziecka bezpłatnie.
Nieukrywamy, że podarowanie szczeniaka rasy Labrador sprawiło nam ogromną satysfakcję, że mogliśmy pomóc i sprawiliśmy radość. Doskonale opisuje to list otrzymany z Fundacji Dziecięca Fantazja, który można przeczytać poniżej:


"Witam,

Przesyłam relację wraz ze zdjęciami z marzenia Grzesia, która będzie umieszczona na naszej stronie internetowej.

*Przyjaciel - szczeniak labrador dla Grzesia *

17-letni Grzegorz z miejscowości Syców k/Wrocławia od urodzenia zmaga się z łamliwością kości. Grześ czuje się bardzo samotny, a uwielbia zwierzęta, dlatego wielkim marzeniem chłopca było posiadanie pieska, kremowego labradora, który stałby się jego największym przyjacielem...
Chłopiec ma jeszcze drugie marzenie - posiadanie przed domem kostki brukowej, aby móc wyjeżdżać na podwórko na wózku inwalidzkim bez obawy, że znowu wózek się przewróci, a on całkiem się połamie. Ostatnio po takim wypadku Grzegorz musiał przejść trepanację czaszki, a długie miesiące trwała rehabilitacja i zrastanie innych połamanych podczas wypadku kości. Spełnienie marzeń z konieczności i ze względu na pogodę podzieliliśmy na 2 części. Najpierw postanowiliśmy urzeczywistnić marzenie o posiadaniu szczeniaka.
Grzegorz nie mógł uwierzyć w swoje szczęście gdy zobaczył w rękach wolontariusza kremowego szczeniaka! Chłopiec marzył dokładnie o takim piesku! Pokazał nam nawet zdjęcia oraz różne przedmioty, które zbierał, z wizerunkiem takiego właśnie szczeniaka. Suczka, którą Grześ od razu
nazwał Daisy (Stokrotka) pomimo, że miała dopiero 6 tygodni była bardzo łagodna, spokojna i zrównoważona. Lizała ręce Grzesia i przytulała się do niego. Grześ nie mógł uwierzyć w to, że jego wielkie marzenie się spełniło! Oprócz szczeniaka, który oczywiście był szczepiony i miał własną książeczkę zdrowia, Grześ otrzymał dużo akcesoriów między innymi karmę, nosidełko, siedlisko, miski, smycz, obróżkę i zabawki oraz... instrukcje jak opiekować się pieskiem.

Za tak wielką radość w imieniu Grzesia z rodziną, z całego serca dziękujemy *Hodowli Psów Rasowych "RANCHO", *która podarowała pieska dla chłopca*, firmie "ESKULAP" - Hurtownia Weterynaryjno-Zoologiczna i Panu Stefanowi Dela* za przekazanie karmy, miseczek i smyczy z obróżką.
Pozostałe koszty związane z zakupem innych akcesoriów dla pieska i transportem pokryliśmy z funduszy przekazanych przez *indywidualnych darczyńców, którzy wpłacili 1%. *Serdecznie dziękujemy! Z całego serca dziękujemy także *firmie LIBET S.A.* za przekazanie kostki brukowej, która w tym samym czasie została dostarczona do domu Grzesia. Jesteśmy w trakcie poszukiwania sponsora na ułożenie kostki oraz na poprawę warunków pogodowych. Dziękujemy wszystkim za wniesienie tak wielkiej
radości w życie Grzesia - bez Was nie byłoby to możliwe!**

--
Pozdrawiam serdecznie,


Agnieszka Bielińska
Koordynator Projektów
Fundacja Dziecięca Fantazja
KRS: 0000168783
ul. Kickiego 1, 04-373 Warszawa
tel.: 22 517 17 70
tel. kom.: 0-608 570 270
www.f-df.pl"

Poniżej przedstawiamy otrzymane zdjęcia


 

LabradorLabrador